Zľavové kódy od partnerov

Otestuj sa v súkromnom laboratóriu lab.online s 10% zľavovým kódom: FIT-HOLIFOLI

Vzhľadom k tomu, že pri zisťovaní diagnózy PCOS sa jedná o naozaj komplexný rad vyšetrení a laboratórna diagnostika je len jednou z nich, sú odporúčané vyšetrovať tieto parametre:
Je možné si dať zmerať aj iné parametre ako napr.: štítna žľaza, balík LadyLab, či intolerancia potravín. Zľava 10% platí na všetky vyšetrenia v lab.online

O diagnostike PCOS sa dočítaš v tomto článku.

*Odchýlky na výsledku mimo referenčného rozmedzia môžu, ale aj nemusia danú diagnózu potvrdiť. Tak ako pri všetkom sa aj tu môže stať, že bude žena, ktorá už aj má problémy, ešte v referenčnom rozmedzí a naopak. Preto je potrebná aj návšteva gynekológa, prípadne opakovanie vyšetrení s odstupom času.
Pokiaľ sa na výsledku objaví niektorý z parametrov mimo referenčného rámca je potrebné navštíviť svojho lekára. Prípadne je možnosť konzultácie prostredníctvom stránky Diagnose.me, kde sú k dispozícii slovenský lekári, ktorí konzultujú výsledky. Na túto sekciu konzultácie výsledkov je aktuálne možné dostať sa iba prostredníctvom prekliku priamo z výsledku vo svojom konte na lab.online.

 

                                                                                                                                                           

 

Využi zľavu 25% na: klipy do vlasov a iné doplnky. Kód: HOLIFOLI25

Veľa žien s hormonálnou nerovnováhou trápi nadmerné vypadávanie vlasov, či až alopécia. Samozrejme tieto problémy treba riešiť prioritne z vnútra, ale viete si pomôcť aj takýmito rýchlymi pomôckami, ktoré ti dodajú okamžite sebavedomie, viem o čom hovorím. :) Vlasy sú naozaj kvalitné a i keď sú syntetické vyzerajú prirodzene a dajú sa upravovať s teplotou do 180℃. Naviac služba zhody odtieňu farby vlasov zdarma. 

VIAC INFO -DIVA LOOKS